Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Малинова долина
550 €
1 075.71 лв.

(5.79 €, 11.32 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:51 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 435 пъти.
Площ:
95 m2

Описание на имота:

💎 Агенция за недвижими имоти Ви представя напълно обзаведен просторен двустаен апартамент с НОВИ МЕБЕЛИ И хубава голяма ТЕРАСА с панорамна гледка в близост до ФАНТАСТИКО на бул.Симеоновско шосе и КАУФЛАНД комплекс МАКСИ, френски Лицей Виктор Юго, ФИТНЕС ПУЛС

✔️ Жилището се намира в близост до спирка на градски транспорт с директна връзка към Метростанция.

Сградата е с луксозни общи части с контролиран достъп и постоянно видеонаблюдение.
За допълнителна информация и организиране на оглед може да се свържете с нас на посочения телефон в обявата

За контакт:
0876392665

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
МАДЖЕСТИК1 РИЪЛ ЕСТЕЙТ
0876392665
МАДЖЕСТИК1 РИЪЛ ЕСТЕЙТ logo
В imot.bg от 2024 г.
madjestik1.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, ул.Проф. Кирил Попов 3Д, вх.В,ет.1
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Малинова долина
Обява: 2c177824471297331

550 €
1 075.71 лв.
История на цената
(5.79 €, 11.32 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Малинова долина

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност